BALIKKILÇIĞI DURAK DEMİRLERİ 30° VE 60°


Tüm yapı imalat sonrası sıcak daldırma galvaniz kaplı ve demontedir. Elastik yapısı ile hemen tüm sağımhane binalarına uyarlanabilmektedir. Genel yapı 48 mm düz borulardan oluşmakta ve binadan destek almaktadır. Tüm bağlantılar döküm ve saç kelepçelerle yapılmakta, kaynaklı birleştirme yapılmamaktadır. Her durakta bulunan montaj dikmesi hem yapının sağlamlığını arttırmakta hem de her durağa uygulanacak antenler için sağlam montaj noktası oluşturmaktadır. Bağlantı biçimleri ve yapısı durak demirlerini sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Sistemle birlikte giriş-çıkış kapıları, 2 adet operatör merdiveni teslim edilmektedir.

Her kapasite sağımhaneye uygun durak demirleri 30 ve 60 derece olarak imal edilebilmektedir.

Duraklarda hayvanlar ikişer sıra zig-zag kılçık demirleri ve bunlara bağlı pislik sacı ile 30 veya 60 derece yönlendirilmektedir. Göğüslük demiri taşıyıcıları duvarlara monte edilmekte ve hayvanların cüssesine göre göğüslük borusu teleskopik olarak ayarlanmaktadır.

30 derece durak demirlerinde hayvan başına 115 cm yer ayrılırken 60 derecede 70 cm yer bırakılmaktadır.

Seçenek olarak alınabilecek uzun kenar eşik sacı sıcak daldırma galvaniz veya krom-nikel paslanmaz çelik olabilir. Yine seçenek olarak sunulan, giriş ve çıkış kapılarına bağlı vakum etkili silindirler kapıların sağımhanenin her noktasından kumanda edilmesini sağlar.